Як сплатити за замовлення?

Ви можете здійснити оплату замовлення на сайті у будь-який зручний для вас спосіб з наступних:

1. Готівкою:

При отриманні замовлення.

2. Безготівковим розрахунком для фізичних осіб:

Для фізичних осіб, ФОП. Оплата здійснюється через банківський додаток або в касі банку. Реквізити надаються після уточнення і оформлення замовлення.

3. Безготівковим розрахунком для юридичних осіб:

Для юридичних осіб. Оплата здійснюється на розрахунковий рахунок нашої компанії. Реквізити вказуються у рахунку-фактурі чи надаються в інший зручний для Вас спосіб.

Окремо відзначимо:

1. Так, ми знаємо про існування таких видів оплати як: при отриманні замовлення в точці видачі оператора доставки готівкою, чи за допомогою банківської карти кур’єру і т.п.;

2. Ми знаємо про лише 0,01% (на відміну від сумнівної статистики деяких конкурентів) гарантійних випадків щодо нашого обладнання. Чітко виконуємо гарантійні зобов’язання;

3. Віримо в професіоналізм наших клієнтів та в їх вірний вибір.

Крок вперед та два назад – такий тип вчинків характеризує не наших клієнтів. Саме тому в нас застосовується правило 100% передоплати. Це забезпечує психологічний комфорт від швидко завершеної угоди та дозволяє своєчасно наповнювати склад.

На сьогоднішній день формат співробітництва такий. Але ми працюємо над його розвитком та покращенням умов для наших клієнтів, серед яких з радістю будемо бачити і Вас!

 

Доставка

На даний момент замовлення можна отримати у наступні способи:

Служба доставки

Пропонуємо скористатися послугами транспортної компанії «Нова Пошта». Отримати замовлення можна у відділеннях мережі, а також замовити доставку на вказану адресу. Інші варіанти доставки – оговорюються окремо.

З усіх питань щодо співробітництва просимо звертатися до нас за вказаними на сайті контактами.